Závěrečná práce na zakázku? Nejlepší investice do života.

Stále více studentů v dnešní hektické době nechce investovat svůj čas do psaní závěrečné práce. Snad jen pár desítek minut k vyplnění objednávky na webových stránkách. Firmy nabízející anonymním klientům vypracování diplomové, bakalářské nebo seminární práce

Proč si nechat vypracovat bakalářku?

Pokud studujete obor, který vás příliš nebaví, nebo nemáte na dlouhé psaní čas ani chuť, možnost vypracování bakalářské práce na zakázku je zde právě pro vás. Při psaní bakalářské práce vás nečeká nic zajímavého, ba naopak. Důvodů, proč se rozhodnout pro napsání bakalářské práce, může být vícero. Je to ztráta chuti něco vypracovat, nedostatek času, ale i jiné problémy.

Záruka kvality a anonymity

Vedení vysokých škol si problém s pracemi na objednávku dobře uvědomují. Jenže nástroje proti němu chybí. Většina univerzit sice již využívá elektronické systémy na rozeznání plagiátů, ovšem ty práce na objednávku nezachytí. Nejedná se totiž o okopírovaný text nebo citace − fakticky jsou práce na objednávku originální díla, ačkoliv je vypracoval někdo jiný než podepsaný autor.

Jak postupovat?

Na začátku stačí, aby jste odeslali nezávazný objednávkový formulář. Ve formuláři buďte konkrétní a snažte se vzpomenout na vše, co je v případě vaší bakalářky podstatné.. Oslovujete přímo autory, kteří za sebou mají desítky, či dokonce stovky prací. Vědí, jaká je struktura bakalářské práce, a znají i ostatní náležitosti. Pokud se jakýkoliv autor přihlásí k napsání vaší bakalářské práce, nemusíte se obávat, že by mu dané téma bylo cizí.

Cena bakalářské práce

Konečná částka  za vypracování bakalářské práce se pohybuje kolem 250,-Kč za stranu. Tato cena odráží čas na sepsání práce, složitost tématu, hledání literatury, ale také formální úpravu práce.

Tomáš Výborný

Tomáš Výborný

Redaktor Ing. Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v kategoriích jako finance, podnikání a bydlení.